Martfűi Hely- és Ipartörténeti Gyűjtemény

Állandó kiállítás |értékőrzés, kiállítás, tárlatvezetés
A Pécskői Család Alföldi Kerámiagyűjteményében zömmel mezőtúri és hódmezővásárhelyi kerámiákkal és a népi élet használati eszközeivel... Tovább »
Állandó kiállítás |előadás, értékőrzés, film, kiállítás, tárlatvezetés
Interaktív tárlatvezetés, filmvetítések, életképek a Tisza Cipőgyár és Martfű történetét feldolgozó állandó kiállításban.
Időszakos kiállítás |értékőrzés, kiállítás
A Magyar Nemzeti Levéltár Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Levéltárának retro kiállítása az 1960-70-es évekről.
|egyéb, előadás, értékőrzés, tárlatvezetés
Martfű első, 1942-re felépült cipőgyártó épületében tehetnek időutazó sétát az érdeklődők. Gyülekező az 1-es portánál 9.45-kor.
|attrakció, egyéb, értékőrzés
Veterán autók találkozója, bemutatója és felvonulása
|egyéb, értékőrzés, kreatív foglalkozás
Csinibaba Divatház és retro fodrászszalon után plakátfotózás az 1950-70-es éve hangulata és divatja szerint
|értékőrzés, gyermekprogram, kiállítás
A május végén, óvodásoknak és iskolásoknak hirdetett rajzpályázat eredményhirdetése és az alkotásokból készült kiállítás megnyitója.
|értékőrzés, gyermekprogram, kreatív foglalkozás
Cipőfelsőrész készítés és "gyárkerítés" festés gyerekeknek
|egyéb, értékőrzés, gyermekprogram, kreatív foglalkozás
Nyomozás és ügyességi játékok megoldása a Művelődési Központ körüli parkokban, gyerekek és játékos kedvű felnőttek számára.