Nosztalgia Múzeum Látványtár és Giccs Múzeum

Mobil:

Műfaji meghatározás nélkül,minden ami érdekes,látványos és múltidéző. Az 1800-as évektől a retróig.

Népviseletes Babamúzeum, Csigaparlament, Történelmi Panoptikum, Vidor Játékmúzeum, Nosztalgia Múzeum, Giccs Múzeum, Erotikus Panoptikum látogatása. Külön program: gyertyafényes kivilágítás, zenei időutazás, népviseletes és reneszánsz ruhába öltözött vendégvárók. Vendégünk: a MINTHA zenekar. Tombola! Sorsolás a Népviseletes Babamúzeum aulájában este 23:00 kor (A nyeremény: népviseletes porcelánbaba).

Időszakos kiállítás |kiállítás
Időszaki kiállítás a Nosztalgiamúzeumban: múzeumi világnap és internetezés - Mobilok a XX.században. Több mint félszáz „mobilős”, mesél a... Tovább »
|attrakció, tárlatvezetés
Gyertyafényes kivilágítás, zenei időutazás, népviseletes és reneszánsz ruhába öltözött vendégvárók.